Ako podporiť ramagu?

STAČÍ POSLAŤ SMS V HODNOTE 3,00€

Páči sa vám náš podcast, naša tvorba, aktivity, či live vysielania? Kedykoľvek nás môžete podporiť kúpou symbolickej vstupenky! Stačí, ak pošlete SMS na číslo 8866 v tvare RAMAGU a kúpite si tak symbolickú dobrovoľnú vstupenku v hodnote 3,00€. Službu Platba mobilom technicky zabezpečuje spoločnosť ELET, s. r. o. (www.platbamobilom.sk)

CHCEM SA STAŤ SPONZOROM

V tom prípade vám vopred srdečne ďakujeme! Aj symbolická suma nám umožní ďalej tvoriť a pokračovať. IBAN: SK40 6500 0000 0000 2032 4141. ĎAKUJEME VÁM. 

CHCEM VENOVAŤ 2%

Zamagurie a jeho verejný život môžete podporiť darovaním 2% z dane na rozvoj činnosti Divadla RAMAGU. Od roku 2009 pôsobíme v Zamagurí na poli divadla, tlače, audiovizuálneho umenia a verejného života. Tento rok sa uchádzame o 2% z Vašich daní, ktoré nám napomôžu i naďalej pracovať pre Zamagurie, rozvíjať kultúru a budovať nové možnosti spoločenského a kultúrneho života v Zamagurí. Vaše rozhodnutie pomôcť RAMAGU nám vytvára ďalšiu cestu ako napredovať a slobodne tvoriť. V prípade akýchkoľvek otázok v súvislosti s darcovstvom 2% pre RAMAGU, o. z. nás pokojne kontaktujte na telefónnom čísle 0903 647 089. Radi vám budeme asistovať 🙂
Ak viete ako na to, stačí Vám toto tlačivo STIAHNUŤ TLAČIVO. 

AKO NA TO, AK STE ZAMESTNANEC?
  1. Do 15.02.2021 môžete požiadať zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň. Žiadosť sa podáva zamestnávateľovi písomne.
  2. Následne požiadajte zamestnávateľa, aby vám vystavil tlačivo “Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov”.
  3. Z tohto potvrdenia si viete zistiť dátum zaplatenia dane a vypočítať 2 % z vašej zaplatenej dane – to je maximálna suma, ktorú môžete v prospech prijímateľa poukázať. Táto suma však musí byť minimálne 3,00 €. Ak ste v roku 2018 odpracovali dobrovoľnícky minimálne 40 hodín a máte o tom potvrdenie, môžete v prospech prijímateľa poukázať 3 % z vašej zaplatenej dane.
  4. Stiahnite, vytlačte a prečitajte si pozorne celé vyhlásenie, v ktorom sú predvyplnené naše údaje.
  5. Do Vyhlásenia doplňte vypočítanú sumu, ktorú nám chcete poukázať (buď 2 % alebo 3 %, ak ste pracovali ako dobrovoľník).
  6. Ak chcete, aby sme vedeli, že ste nám práve vy zaslali svoje 2 % (3 %), zaškrtnite v tlačive príslušný súhlas so zaslaním vašich údajov. Dozvieme sa len vaše meno a adresu, nie vami poukázanú sumu.
  7. Obe tieto tlačivá – Vyhlásenie spolu s Potvrdením, doručte do 30. apríla 2021 na daňový úrad podľa vášho bydliska – adresu si nájdete TU.
 
 
 
AKO NA TO, AK STE SZČO, ČI PRÁVNICKÁ OSOBA?
Prosím kontaktujte nás na čísle 0903 647 089 a radi vám akýmkoľvek spôsobom budeme asistovať. Ďakujeme vám, že ste sa rozhodli pomôcť nám touto formou.

CHCEM SI KÚPIŤ PREDPLATNÉ

A máte naše Zamagurské noviny každý mesiac v schránke! Stačí poslať 18€ na IBAN: SK40 6500 0000 0000 2032 4141 a do správy pre prijímateľa zadajte meno a adresu, kam máme noviny doručiť. Do mesiaca ich máte doma. (Cena 18,00€ platí pre ročné predplatné na území SR. Pre zahraničie nás kontaktujte).

CHCEM DOSTÁVAŤ AKTUÁLNE INFO O PODUJATIACH MAILOM

Vy nám poskytnete svoju mailovú adresu a aktuality, ktoré posielame našim fanúšikom, máte vždy na dosah. Ostaňme v kontakte! Stačí vyplniť tento formulár. Ďakujeme!

14 + 2 =