PROGRAM

Tu nájdete aktuálne podujatia v RAMAGU ATELIÉRI, ale aj to, kde v najbližšom čase hosťujeme.

PODUJATIA V RAMAGU ATELIÉRI

Každý mesiac nový program pre región Pienin a Zamaguria!

Rezervácie lístkov: 0903 647 089. Počas pandémie sa riadime kultúrnym semaforom. V prípade bordovej fázy nášho okresu prechádzame z režimu základ do režimu OTP. V čiernej fáze sú podujatia, podľa kultúrneho semaforu, len pre očkovaných. 

  1. 1. 2022: TROJKRÁĽOVÝ PUNČ NA RAMAGU ZÁHRADE

To, čo sme pred Vianocami nestihli, si vynahradíme pred sviatkom Troch kráľov. Na druhý deň je štátny sviatok – zastavte sa u nás na punč a varené víno. (Gastroprevádzky sú v režime OP spustené od 3. 1. 2022)

  1. 1. 2022: NOVÝ PODCAST ONLINE- ČÍTAME Z KNIHY ROZHOVOROV ZAMAGURSKÝCH NOVÍN

Tentokrát pôjde o rozhovor, ktorý sme uskutočnili v auguste 2014 s Albínom Bizubom, ktorý sa v dôsledku pocitu neslobody rozhodol v čase komunizmu emigrovať zo Zamaguria do Ameriky. Všetky podcasty nájdete na www.zamagurskenoviny.sk, alebo v aplikáciách SPOTIFY, APPLE PODCAST, či GOOGLE PODCAST (do vyhľadávania zadajte v aplikácii “Zamagurské noviny”). Vstupenka: SMS v tvare RAMAGU na číslo 8866.

  1. 1. 2022: MUDROVANIE PRI PIVE – KVÍZ VŠEOBECNÉHO ROZHĽADU OD MATURANTA SAMA BUDZIŇÁKA

Stačí si sadnúť k stolu, objednať si pivo, alebo iný nápoj, vytiahnuť mobilný telefón a klikať zo svojho miesta správne odpovede v zábavnom kvíze všeobecného rozhľadu. Víťaz získava poukaz na konzum v RAMAGU ATELIÉRI v hodnote 20,00€. Autorom kvízu je gymnazista, študent maturitného ročníka Samo Budziňák. Vstupné: zadarmo. (Gastroprevádzky sú v režime OP spustené od 3. 1. 2022)

  

  1. 1. 2022: O UMENÍ ĽUDSKOU REČOU – ONLINE: O divadle, režisérskych zámeroch, symboloch a metaforách s divadelnou režisérkou Jankou Ovšonkovou

Stáva sa vám, že nerozumiete tomu, čo chcel režisér filmom povedať? Prečo sa vám zdá, že dej nemá koniec? Ako fungujú niektoré symboly, či metafory? Aké dlhé má byť predstavenie? Sú svetlá na javisku len o tom, aby sme lepšie videli? Vysvetlíme vám to ľudskou rečou – v novej relácii RAMAGU ATELIÉRU. Našim hosťom bude režisérka monodrámy Mengeleho dievča, absolventka divadelnej réžie na Akadémii Umenia v Banskej Bystrici, Mgr. art. Janka Ovšonková. 

  1. 1. 2022: NOVÝ PODCAST ONLINE- ČÍTAME Z KNIHY ROZHOVOROV ZAMAGURSKÝCH NOVÍN 

Tentokrát pôjde o rozhovor, ktorý sme uskutočnili v decembri 2013 so Štefanom Dankom, bývalým riaditeľom Správy Pieninského národného parku. Všetky podcasty nájdete na www.zamagurskenoviny.sk, alebo v aplikáciách SPOTIFY, APPLE PODCAST, či GOOGLE PODCAST (do vyhľadávania zadajte v aplikácii “Zamagurské noviny”). Vstupenka: SMS v tvare RAMAGU na číslo 8866. 

 

HOSŤUJEME

Okrem nášho stánku hrávame radi všade tam, kde nás pozvú. Ak ste nás nestili v našom ateliéri, radi vás uvidíme na niektorom z nasledovných podujatí. 

 8. 10. 2021 (piatok) o 19:00: Komunitné centrum Bašta, Bardejov – Mengeleho dievča (monodráma)

27.10.2021 (streda) o 13.30: Život, n.o., Spišské Hanušovce – Folklór v nových šatách (koncert)

29. 10. 2021 (piatok) o 19:00: Kultúrne stredisko Kežmarok – Mengeleho dievča (monodráma)